Ох і любить піаритись сумський мер

29 листопада о 8:30 КП Зеленбуд висаджував дерева (клени) по вул.Металургів м.Суми. Анонс цього заходу був розміщений на сайті Сумської міської ради.

Ми прибули туди з запізненням на 30 хвилин, так як до цього перебували на іншому заході. І що ж ми побачили по вул.Металургів? Дерева дійсно висаджували … А в чому ж новина?

В цей же день на сайті Сумської міськради і по місцевим ТВ каналам з’явилася новина: “Працівники КП «Зеленбуд» спільно із міським головою Олександром ЛИСЕНКОМ висадили клени на одній із сумських вулиць”.

Та тільки мера там ми не побачили, так само як і директора КП «Зеленбуд». На камеру Олександр Лисенко дійсно посадив дерево, дав інтерв’ю і поїхав собі разом з директором КП.  Розійшлися і журналісти. А робітники КП, не дивлячись на негоду, продовжували свою роботу. Необ’ективненько якось виходить приписувати комусь чужу працю. «Взяв участь в посадці дерева» ну максимум «Посадив дерево». Ось так повинен був виглядати заголовок новини про участь мера на Металургів.

Взагалі у нас класний мер, у костюмі, краватці і туфлях може і малька риби в річку запускати і дерево посадити. А може у нього просто немає іншого одягу, щоб переодягнутися? Хоча, для нього костюм – робочий одяг. Головне щоб камер ЗМІ було побільше.

Ну і для інформації про озеленення.

Як повідомив директор КП «Зеленбуд» Володимир ЛАВРИК, у цьому році на посадкові роботи передбачено півмільйона гривень – це висадка дерев у кількості 275 шт., кущів – 110 шт. Основна мета 2019 року – прикрасити узбіччя доріг.

«Ми вже висадили кущі бузку, гібіскусу, зокрема на проспекті Курському з’явились 130 кленів Королева Єлизавета. Тут на вулиці Металургів ми висаджуємо 35 червонолистих кленів Фрімана – гібрид червоного та срібного кленів. Ростуть ці дерева зазвичай 15–20 м заввишки. Далі будуть висаджені дуб, граб та гледичія. Зараз також посилено працюємо у питомнику: близько 130-ти саджанців сосни вже виросли на 30 см. На наступний рік теж чималі плани – хочемо придбати близько двохсот кленів Фрімана та Королеви Єлизавети», – додав комунальник.