Призов у Сумах: строкова служба з 18-19 років буде на добровільній основі

Про це повідомив Міністр оборони Андрій ЗАГОРОДНЮК під час прямого ефіру на одному з телеканалів України

«У цьому році юнаків віком 18 та 19 років призиватимуть на добровільній основі. Ми вже розіслали відповідні роз’яснення обласним державним адміністраціям та наразі готуємо низку змін, зокрема до урядової постанови та правової бази оборонного відомства, аби унормувати це питання. Хочу ще раз наголосити, що цьогоріч з 20-ти років призов на строкову службу буде обов’язковим, а з 18 та 19-ти виключно за згодою призовників», – підкреслив Міністр.

Ситуація в Сумах: купував у «Епіцентрі» генератор, а отримав проблеми [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/publikacii/situacija-v-sumah-kupuvav-u-epicentri-generator-a-otrimav-problemi/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Андрій Загороднюк також нагадав, що військовослужбовці строкової служи не залучалися і не залучатимуться до проведення операції Об’єднаних сил. При цьому він уточнив, що громадяни України можуть підписати контракт на проходження служби у лавах Збройних Сил України вже з 18 років. Міністр оборони повідомив також, що відповідні роз’яснення невдовзі будуть опубліковані на офіційному вебсайті Міністерства.

Джерело kmu.gov.ua

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *