Що ж будують на тротуарі по вул. Нижньохолодногірська 10Б у Сумах? (відео, фото)

І знову сумнівне будівництво в Сумах. Вчора ввечері,19 лютого, звернулись сумчани і повідомли про те, що за адресою вул. Нижньохолодногірська 10Б у Сумах повним ходом ведеться будівництво чогось незрозумілого. При цьому будівництво ведеться на тротуарі.

м.Суми, вул.Нижньохолодногірська, б.10.Цікаво, скільки метрів до дороги залишать?Хто будує собі веранду?Михайло…

Опубліковано Liudmyla Bounaas Середа, 19 лютого 2020 р.

Увага, фейк: ДПС спростувує інформацію про контроль за переказами на банківські картки [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/publikacii/uvaga-fejk-dps-sprostuvuie-informaciju-pro-kontrol-za-perekazami-na-bankivski-kartki/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Вранці приїхав туди, подивився. Запитувати ще було ні в кого. Рано! Але дуже схоже на те, що незаконно ведуться роботи. Детальніше на відео.

Опубліковано Один дома Сумы Середа, 19 лютого 2020 р.

Сподіваюся, що міська влада встигне відреагувати і перевірити законність цього будівництва до того, як воно буде закінчено і підтвердиться, що ніяких дозволів на роботи там немає.

Ну і ще слід зазначити, що вулиця Нижньохолодногірська в Сумах за своїми зовнішніми чинниками не нагадує вулицю не тільки європейського міста, але навіть і обласного центру. І це при тому, що там раніше розташовувалася інспекція з благоустрою міста. До речі біля будинку, де вони перебували, найбільша кількість сміття.

Сьогодні на місце виїжджали представники міських служб – Управління архітектури та містобудування, ДАБК та Інспекції з благоустрою. За інформацією депутата міськради Дмитра Лантушенка, конструкції встановив «Приватбанк», який проводить ремонт приміщень. Але оскільки кожен день приїжджає інкасаторську машину, у якій немає можливості під’їхати до бічної сторони будинку, з’явилася необхідність, щоб вона під’їжджала до центрального входу. За нормами безпеки для цього їм потрібно захистити цю територію. Так вони і зробили. Через два тижні обіцяють прибрати конструкції, вони не капітальні. Але при цьому дозвільних документів на установку у банку немає. Ні з управлінням архітектури, ні з ДАБК, ні з інспекцією з благоустрою роботи не були узгоджені.

На місці була представник банку. Начальник управління «Інспекція з благоустрою міста Суми» Руслан Голоперов попросив її до кінця дня здати документи ті, що є в наявності і написати лист на ім’я мера з поясненням причин, чому знадобилася установка таких конструкцій, а потім буде окреме засідання комісії про демонтаж, яка буде приймати рішення.Далі буде…

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *