Що ж будують на тротуарі по вул. Нижньохолодногірська 10Б у Сумах? (відео, фото)

І знову сумнівне будівництво в Сумах. Вчора ввечері,19 лютого, звернулись сумчани і повідомли про те, що за адресою вул. Нижньохолодногірська 10Б у Сумах повним ходом ведеться будівництво чогось незрозумілого. При цьому будівництво ведеться на тротуарі.

https://www.facebook.com/liudmyla.bounaas/posts/2911031852294591

Увага, фейк: ДПС спростувує інформацію про контроль за переказами на банківські картки [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/publikacii/uvaga-fejk-dps-sprostuvuie-informaciju-pro-kontrol-za-perekazami-na-bankivski-kartki/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Вранці приїхав туди, подивився. Запитувати ще було ні в кого. Рано! Але дуже схоже на те, що незаконно ведуться роботи. Детальніше на відео.

https://www.facebook.com/OdinDoma.ua/videos/513527739368153/

Сподіваюся, що міська влада встигне відреагувати і перевірити законність цього будівництва до того, як воно буде закінчено і підтвердиться, що ніяких дозволів на роботи там немає.

Ну і ще слід зазначити, що вулиця Нижньохолодногірська в Сумах за своїми зовнішніми чинниками не нагадує вулицю не тільки європейського міста, але навіть і обласного центру. І це при тому, що там раніше розташовувалася інспекція з благоустрою міста. До речі біля будинку, де вони перебували, найбільша кількість сміття.

Сьогодні на місце виїжджали представники міських служб – Управління архітектури та містобудування, ДАБК та Інспекції з благоустрою. За інформацією депутата міськради Дмитра Лантушенка, конструкції встановив «Приватбанк», який проводить ремонт приміщень. Але оскільки кожен день приїжджає інкасаторську машину, у якій немає можливості під’їхати до бічної сторони будинку, з’явилася необхідність, щоб вона під’їжджала до центрального входу. За нормами безпеки для цього їм потрібно захистити цю територію. Так вони і зробили. Через два тижні обіцяють прибрати конструкції, вони не капітальні. Але при цьому дозвільних документів на установку у банку немає. Ні з управлінням архітектури, ні з ДАБК, ні з інспекцією з благоустрою роботи не були узгоджені.

На місці була представник банку. Начальник управління «Інспекція з благоустрою міста Суми» Руслан Голоперов попросив її до кінця дня здати документи ті, що є в наявності і написати лист на ім’я мера з поясненням причин, чому знадобилася установка таких конструкцій, а потім буде окреме засідання комісії про демонтаж, яка буде приймати рішення.Далі буде…

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *