Сорок вісім років: харчоблок у школі №4 в Сумах потребує ремонту

Сорок вісім років. Саме стільки часу не бачив ремонту харчоблок в їдальні школи №4 ім Героя України Олександра Аніщенка в місті Суми.

Ми часто чуємо від влади про те, що діти – наше майбутнє, що вони повинні вчитися в комфортних умовах, отримувати освіту європейського рівня і що харчування в школах повинно бути відповідним, а їжа готуватись на сучасному обладнанні в приміщеннях, які відповідають всім необхідним нормам.

Але слова і обіцянки не завжди відповідають реальному стану речей.

Так от цікаво, чи може відповідати всім необхідним нормам харчоблок, якому СОРОК ВІСІМ РОКІВ? Тобто, ремонту там не було з дня введення його в експлуатацію з 1972 року.

Керівництво навчального закладу звернулося до планово-бюджетної комісії Сумської міської ради для того, щоб в бюджеті таки передбачили кошти на ремонт харчоблоку. Йдеться про суму в 1 565 360 грн.

На що витратять: де в Сумах у 2020 році планують робити євродвори (список) [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/na-shho-vitratjat-de-v-sumah-u-2020-roci-planujut-robiti-ievrodvori-spisok/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Це звернення ще не розглядали, але якщо цього не зроблять, то з’явиться багато питань. Наприклад, чому в кабінетах чиновників нові меблі і дорогий ремонт за рахунок тих, хто платить податки, в той час як діти платників податків отримують їжу, приготовлену в недекомунізованих харчоблоках?

Фото харчоблоку нижче

 MILOAN [CPL, API] UA

Фото з дітьми в їдальні ілюстративне

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *