Через сумчанина поліція змарнувала півдня (відео)

Історія сталася вчора, 29 грудня, в місті Суми. Ті, хто проходив біля ЕКОмаркету, по вул.Героїв Крут приблизно об 11:40, звернули увагу на скупчення людей у ​​формі, що стояли навколо  легкового автомобіля ВАЗ 2108.

При цьому, це були як співробітники патрульної поліції, так  і слідчо-оперативна група ГУНП в Сумській області. Правоохоронці оглядали цей автомобіль, пасажири якого були одягнені в камуфляжний одяг. «Виходить це не звичайне порушення ПДР» – подумали ми. Через кілька хвилин кількість людей у ​​формі поліції зросла.

Незважаючи на те, що вчорашній день офіційно був вихідний, не для журналістів, а для прес-служби патрульної поліції, ми все ж звернулися туди і попросили дізнатися, що ж стало причиною такої уваги поліції до цього автомобіля? Ми вдячні співробітникам поліції за те, що для нас виділили час і дізналися інформацію.

На той момент у нас було своє припущення. Спіймали браконьєрів. Але ми помилилися.

Як виявилося, історія почалася трохи раніше, коли сумчанин (далі- дядько)з племінником і другом племінника поверталися з полювання на автомобілі. Дядько був підшофе, сидів на пасажирському сидінні. А якщо в одному місці збираються тверезі і не дуже тверезі люди, то рано чи пізно спілкування переросте в бійку.

Сумські депутати вирішили загальмувати будівництво садочка на Еспланаді [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/sumski-deputati-virishili-zagalmuvati-budivnictvo-sadochka-na-esplanadi/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Загалом, слово за слово і дядько став лаятися з племінником. Потім він вийшов з машини і став бити по ній. Племінник з товаришем зробили просто. Машина завелася і поїхала, залишивши дядька стояти одного на дорозі. Образа, змішавшись зі злістю в одному коктейлі з алкоголем, як правило і стає причиною необдуманих вчинків. Ось дядько на емоціях взяв в руки телефон і набрав 102, після чого повідомив до чергової частини про те, що племінник вкрав у нього рушницю. Рушниця дійсно залишилася в автомобілі.

Ну, а далі події розвивалися блискавично. Прикмети авто і приблизний маршрут руху передали всім патрулям поліції в Сумах. Зрештою автомобіль був зупинений біля ЕКО маркету і почалося: обшук, огляд авто, супровід племінника і його друга в наркодиспансер, а потім в міськвідділ для пояснень …

До того часу, дядько вже протверезів і зрозумів, що накоїв. Він прийшов у поліцію та заявив про те, що відмовляється від заяви і претензій щодо племінника не має.

Але поліцію дядько завантажив по повній рівно на півдня. А весь той час люди в формі могли бути десь дійсно потрібні. Але за це в нас, таких як дядько, не карають…

https://www.facebook.com/OdinDoma.ua/videos/480755959311998/

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *