Сумські комунальники запевняють, що активно прибирають сніг з вулиць

Сьогодні, 24лютого, у Суми знову повернулася зима. Засніжило вулиці, на дорогах – ожеледиця. Це своєрідний виклик комунальним установам.

Апаратну нараду в мерії розпочали саме з питання очищення вулиць міста від снігу.

Перевертні в погонах: п’ять поліцейських Сумщини постануть перед судом [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/news/3811/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

За інформацією комунальних підприємств, з 06.00 працюють двірники на прибудинкових територіях. Чесно кажучи, за дві години біганини по вулицях Сум, двірників ми не побачили. Можливо це всього лише збіг. З іншого боку, в жеках часто повторюють, що двірники виходять прибирати після того, як закінчиться снігопад.

Тим ні менш, було озвучено, що по місту з 08.00 працюють декілька тракторів: одні на тротуарах, інші на проїзній частині.

Міський голова наголосив, що найбільше скарг на стан кінцевих зупинок і попросив звернути на ці ділянки увагу, аби міський транспорт безперебійно курсував. Також зауважив: потрібно починати з п’ятої чи шостої ранку.

Транспортні підприємства зазначають, що вся техніка вийшла працювати, проте можливі відхилення від графіку руху громадського транспорту.

0542.ua

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *