У лісі біля Псла та Блакитних озер сміття стає все більше і більше (відео)

Минуло 2 місяці після того, як було опубліковано матеріал Самозахоплення землі, а також звалища сміття біля Блакитних озер у Сумах (фото, відео) [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/publikacii/samozakhoplennia-zemli-a-takozh-zvalyshcha-smittia-bilia-blakytnykh-ozer-u-sumakh-foto-video/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]в якому йшлося про звалища сміття в лісі біля Блакитних озер.

Що змінилося за цей час? А нічого! Тоді ж в ОДА і СМР були направлені листи, на які у відповідь прийшли відписки. А тим часом сміття в лісі стає більше. Про це повідомляє громадська організація «Чисті береги Сумщини» на своїй сторінці в фейсбук.

https://www.facebook.com/OdinDoma.ua/videos/498984410822486/

автор відео Eco point Чисті береги Сумщини

Зрозуміло, що сміття туди привезли пересічні мешканці Сум, яким плювати на своє місто. Але і влада нічого не хоче зробити, щоб припинити це свавілля. До того ж, сміття треба звідти вивозити.

Що стосується будівництва дороги, про що було згадано в першій публікації, для чого використовуються відходи будівництва та побутове сміття, всі, хто може мати відношення до цього, категорично заперечують свою причетність. Вони звинувачують один одного. Так що до цієї теми ми ще обов’язково повернемося.

Дорога до школи в Сумах: все для дітей? [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/doroga-do-shkoli-v-sumah-vse-dlja-ditej/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *