У Сумах біля мерії зібрались батьки, діти яких займаються на стадіоні “Авангард”

Батьки юних спортсменів та тренери мітингували у Сумах: у чому причина

У Сумах зранку 30 квітня під міськрадою люди зібрались одразу на два мітинги, бо мала відбутись чергова сесія Сумської міської ради. Однак, як Суспільному стало відомо близько 8 ранку, засідання ради скасували.

Перша група мітингувальників зібралась, щоб висловити протест проти передачі стадіону “Авангард” футбольному клубу “Суми”. Пришли близько 50 людей, серед них батьки дітей, що займаються на стадіоні, керівники закладів та тренери.

Батьки юних спортсменів та тренери мітингували у Сумах: у чому причина

До них вийшла заступниця Сумського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віра Мотречко та сказала, що мер Лисенко зняв проєкт рішення про передачу стадіону і його не мали розглядати на сесії. Також вона повідомила, що сесію скасували, бо у міського голови підозра на COVID-19.

“Ми вже зустрічалися з вами, за присутності міського голови.Також проводили зустріч з представниками команди. Після свят ми маємо намір зустрітись на території школи з представниками команди, де ми той напрацьований договір, з пропозиціями школи та команди, де будуть враховані всі ваші зауваження, підпишемо. Тому поки що це договір команди та ДЮСШ. Поки що ніяких рішень про передачу стадіону – на сесію не виноситься. Це питання міським головою знято”, – зазначила представниця міської ради.

Зі слів Віри Мотречко, рішення зняли після зустрічі з батьками. Також представниця запевнила, що питання не винесуть на найближчу сесію.

“Мало того, у процесі передачі стадіону є фінансова складова і це можливо тільки через Антимонопольний комітет. Тобто це все просто так не робиться”, – додала заступниця міського голови.

Інша група людей – експрацівники Сумського НВО.

Мітинги, скасована сесія, міський голова з підозрою на COVID19: ранок під Сумською міськрадою

Вони зібрались зі вже “традиційного” питання – виплата заборгованості по зарплатах. Люди мітингували вже близько десятку разів, але результату до цих під немає.

З людьми вийшов поспілкуватися начальник управління з питань праці Сумської міськради Анатолій Занченко.

На своє питання, що конструктивного можуть запропонувати мітингувальники, йому відповіли, що це парафія влади – розв’язувати такі питання.

“Юстиція має усі повноваження, щоб виконувати свої зобов’язання”, – говорить представник влади. “Але юстицію не пускають на завод!”, – кажуть у натовпі мітингувальників.

Суспільне Суми 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *