У Сумах прибирають дороги і починають ямковий ремонт

Сумські дорожники починають ямковий ремонт
З цього тижня КП «Шляхрембуд» починає аварійний (ямковий) ремонт сумських доріг.

Про це сьогодні, 10 березня, під час апаратної наради повідомив директор комунального підприємства м.Суми Олександр Вегера.

– Підприємство працює в посиленому режимі, – сказав він. – Працювали у вихідні дні. Вчора і сьогодні вночі працювало чотири одиниці техніки, підмітали дороги. Сьогодні вийшли на аварійний ремонт дороги по Петропавлівській і будемо спускатись вниз до Героїв Сумщини. Також розпочали прибирання по вул. 20 років Перемоги до вул. Прокоф’єва та по Лушпи. З огляду на те, ще буде мінусова температура, запускати асфальтний завод, я вважаю, передчасно. Тому будемо робити аварійний або ямковий ремонт тільки холодним асфальтом. А також прибирати місто.

У Сумах ДТП, серед постраждалих дитина [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/u-sumah-dtp-sered-postrazhdalih-ditina/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Але справедливості заради слід зазначити, що мешканцы обласного центру незадоволені тим, як саме прибираються дороги. Техніка працює в денний час, підіймає пил і сумчани, які йдуть біля дороги, змушені цим дихати.

dancor

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *