У Сумах псевдобанкір видурив у пенсіонерки 60 000 гривень

Шахрай, назвавшись по телефону банківським працівником, хитрощами змусив літню жінку перерахувати гроші через банківський термінал на вказаний ним рахунок.

Вчора з заявою про злочин до Сумського відділу поліції звернулася 67-річна жителька обласного центру та повідомила, що стала жертвою шахрайства. Як з’ясувалося, ще п’ятого грудня їй зателефонував якийсь чоловік та представившись працівником банку, заявив, що невідомі особи, намагалися розрахуватися грошима з карткового банківського рахунку пенсіонерки під час купівлі якихось товарів через Інтернет.

Жінка захвилювалася, проте «працівник банку» її заспокоїв, сказавши, що аби зберегти  кошти, треба щоб власниця перерахувала гроші зі свого «ненадійного» рахунку, на новий «банківський» рахунок. Затим шахрай назвав реквізити банківської картки та кілька мобільних номерів, на які довірлива жінка і перерахувала 60 000 гривень.

Увага! У Сумах в громадському транспорті орудують злодії [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/uvaga-u-sumah-v-gromadskomu-transporti-orudujut-zlodii/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Лиш через кілька днів про це вона розповіла синові, а той зрозумівши, що мати стала жертвою афериста, порадив їй викликати поліцію.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України та розпочали розшук злочинця.

Поліцейські знову застерігають людей похилого віку від вчинення ними необдуманих кроків при спілкуванні з незнайомими людьми. Якщо ваші співрозмовники у спілкуванні з вами зачіпають теми грошей, які вам необхідно комусь перерахувати чи передати, знайте, вас хочуть одурити. Тож необхідно опанувати себе, відразу ж покласти трубку, якщо розмова відбувається по телефону, або ж сказати чітке «ні», якщо йде спілкування «в живу», та повідомити поліцію. Завжди пам’ятайте, Ваша безпека у ваших руках.

 

Відділ комунікації поліції Сумської області

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *