У Сумах вирішать хто буде вивозити сміття

Останнім часом організації, які в Сумах вивозять сміття, не на жарт активізувалися. Мало того, що стали прибирати біля майданчиків для ТПВ, так ще й суботники проводять, прибираючи сміття на територіях, які вони не обслуговують. Але у такої активності  є одна причина. Про неї і піде далі мова.

Під час засідання виконавчого комітету в мерії обговорили нюанси проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання – виконавців комунальної послуги з вивезення побутових відходів, що утворюються на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади.

З датою визначилися – конкурс проведуть 3 березня. Загалом, за прийняття проекту проголосувало 12 членів виконкому.

Ситуація в поштовому відділенні в Сумах або чому я туди більше не піду [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/publikacii/situacija-v-poshtovomu-viddilenni-v-sumakh-abo-chomu-ja-tudi-bilshe-ne-pidu/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Підприємства, котрі хочуть взяти участь у тендері, повинні надати свої пропозиції до 1 березня.

З комісією конкурсу поки що не визначилися.

З умовами конкурсу та документацією можна ознайомитися тут.

Нагадаємо: зараз послуги з вивезення побутових відходів у місті Суми надає ТОВ “А-Муссон” (тариф на послуги якого складає для населення багатоповерхових будинків – 31,57 грн/ на одну людину, для населення приватного сектору – 29,57 грн/ на одну людину) та ТОВ “Сервісресурс”, тариф на послуги для населення багатоповерхових будинків – 31,71 грн/ на одну людину, для населення приватного сектору – 26,55 грн/ на одну людину.

0542.ua

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *