У Сумах волонтери оплачували покупки пенсіонерів

Суми втретє долучилися до акції “Давайте допоможемо бабусі”. Волонтери оплачували покупки пенсіонерів у чотирьох супермаркетах міста.

Вони підходили до пенсіонерів на касі та пропонували оплатити покупки. Більшість із них погоджувалася, але були й ті, що відмовлялись. На покупки волонтери мали тисячу гривень. Вартість на одну людину не перевищує двісті гривень.

Сумчанка вимагає від КП СМР «Паркінг» вибачень і — нову урну! [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/sumchanka-vimagaie-vid-kp-smr-parking-vibachen-i-novu-urnu/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Волонтери, які працювали в цьому супермаркеті – студенти одного з сумських вишів. Говорять: в акції брали участь уперше.

“Дивимося з моїм напарником, хто дійсно похилого віку. Це – бабусі, дідусі. Дивимося, яка людина. Можливо бракує якихось коштів, доплачуємо, чи просто оплачуємо. Вони інколи відмовляються, але ми ставимося до цього нормально. Знаємо, що говорити їм у цій ситуації”, – каже волонтер Віталій Іщенко.

Загалом у Сумах 10 грудня взяли участь в акції вісім волонтерів. За час її проведення оплатили покупки двадцятьом пенсіонерам. Про це розповів співорганізатор акції в Сумах, виконавчий директор громадської організації клуб «Шанс» Андрій Букін.

ЮА:Суми

У нас була бабуся, яка погано чує, тож вона не зрозуміла суть акції. Взяла одну пачку вівсянки. А коли ми їй ще раз пояснили – розплакалася та добрала ще продуктів. Багато хто брав м’ясо, олію. Одна жінка взяла шоколадку – сказала, що вже давно не купувала собі нічого солодкого. Інша бабусічка набрала повну корзинку, але дешевих продуктів. Дуже приємно робити добро, ми такі щасливі, – говорять волонтерки Віра та Наталія.

Під час покупок пенсіонери розказували про своє життя, проблеми, недостатню кількість коштів, високі тарифи.

Загалом, метою флешмобу є привернення уваги суспільства до неплатоспроможності самотніх пенсіонерів та допомогти їм придбати елементарні продукти харчування.

Близько 300 тисяч пенсіонерів в Україні отримують мінімальну пенсію. Звичайній родині цих грошей вистачає на кілька закупок в супермаркетах, але бабусі й дідусі повинні зі своєї пенсії оплачувати комунальні послуги, купляти продукти та ліки.

#letshelpbabusya

tribuna.sumy

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *