У Сумах з 19 жовтня призупиняється плановий прийом пацієнтів

Управління охорони здоров’я повідомляє про призупинення планового прийому пацієнтів з вівторка, 19 жовтня, лікарями первинної ланки.

Це питання обговорювалося на нараді при начальнику управління за участю директорів Центрів первинної медико-санітарної допомоги.

Необхідність призупинення прийомів виникла у зв’язку із різким збільшенням кількості звернень хворих із ознаками гострих респіраторних захворювань для обмеження відвідування медичних закладів первинної ланки пацієнтами, стан здоров’я яких не потребує невідкладних заходів, або які звертаються з профілактичною метою.

Через це тимчасово у Центрах первинної медико-санітарної допомоги № 1 і № 2 запроваджується особливий режим приймання пацієнтів з 19 жовтня до стабілізації ситуації, призупинивши електронний запис до сімейних лікарів та лікарів терапевтів. Ці заходи запроваджуються для переривання ланцюжків інфікування.

Читати також: Директор департамента інфраструктури міста Суми Олександр Журба судиться з міськрадою

Водночас всі амбулаторії, як і раніше, надають сумчанам увесь спектр передбачених послуг: огляд, консультації, профілактичні щеплення. Пацієнти, у яких немає нагальної потреби у відвідуванні лікарні або ознак захворювання, всі питання можуть попередньо опрацьовувати зі своїм лікарем у телефонному режимі. Це дасть змогу визначити потребу у безпосередньому відвідуванні лікувального закладу. Лікар зможе в телефонному режимі надати роз’яснення, сформувати направлення або довідку, які пацієнт у вільний час зможе забрати у реєстратурі, щоб не стояти в черзі та не наражатиме себе на небезпеку.

При необхідності отримання медичної консультації пацієнти Центрів первинної медико-санітарної допомоги № 1 та № 2 можуть звернутися до контакт-центрів або безпосередньо до свого сімейного лікаря чи терапевта. У вихідні буде організоване чергування лікарів. У разі, коли пацієнт не в змозі пересуватися, лікар може виїхати до нього додому. В іншому – медичний заклад працює у звичайному режимі: лабораторія та маніпуляційний кабінет функціонують, профілактичні щеплення проводяться.

СМР

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *