У Сумах з річки Псел дістали тіло чоловіка

Незважаючи на те, що літо вже добігає кінця це впливає на кількість відпочивальників на водоймах. На жаль, не всі зрозуміли, що поведінка на воді потребує крайньої обережності. Як наслідок – на водних об’єктах області упродовж тижня загинуло 4 людей, з них 2 – упродовж останньої доби.

9 серпня у м. Суми в районі вул. Прокоф’єва місцеві жителі підняли з р. Псел тіло людини чоловічої статі. Цього ж дня в с. Чаплище, Путивльського району працівниками обласної рятувально-водолазної служби було піднято з р. Сейм тіло чоловіка, 1988 р.н. Обставини даних випадків з’ясовували правоохоронці.

Кабмін урізав виплати для дітей ФОПів на понад 48 млн гривень

Загалом у поточному році на водоймах Сумщини загинуло 45 людей, з них 35 осіб з початку червня, серед них двоє дітей. Щоб запобігти трагічним випадкам треба пам’ятати, що не можна: залишати дітей без нагляду, заходити у воду в нетверезому стані, купатися в незнайомих і необладнаних для цього місцях, запливати занадто далеко від берега. Треба слідкувати один за одним, щоб у екстремальній ситуації вчасно надати необхідну допомогу. Від відповідальності та обережності залежить безпека вашого відпочинку!

Управління ДСНС України у Сумській області

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *