У Сумах звільнено директора міської лікарні № 5 В’ячеслава Петренка

Постановою Сумського апеляційного суду вирішено відмовити у поновлені на посаді директора Комунального некомерційного підприємства “Клінічна лікарня № 5” Сумської міської ради В’ячеславу Петренку.

Постанова опублікована на сайті Єдиного державного реєстра судових рішень 28 серпня.

Сумський апеляційний суд скасував рішення Ковпаківського районного суду міста Суми, яким було відновлено на посаді директора КНП “Клінічна лікарня № 5” В’ячеслава Петренка. Та не задовольнив його позов про поновлення його на посаді. Також чоловіка зобов’язали компенсувати Виконавчому комітету Сумської міської ради 1610 грн 40 коп. сплаченого судового збору за розгляд справи в суді апеляційної інстанції.

Протягом 30 днів з дня складання повного судового рішення на нього можна подати касаційну скаргу до Верховного Суду України.

Що відомо

  • 23 лютого 2023 на засіданні сесії Сумської міської ради депутати проголосували за приєднання клінічної лікарні №5 до КНП “Клінічна лікарня Святого Пантелеймона”.
  • 1 вересня 2023 депутати Сумської міськради скасували наказ відділу охорони здоров’я про переведення нинішнього керівника лікарні № 5 на посаду директора цього ж медзакладу під час сесії.
  • Колектив сумської лікарні №5 висловив занепокоєння щодо повідомлення про приєднання закладу до лікарні св. Пантелеймона. З цього приводу працівники провели збори та ухвалили резолюцію на початку жовтня 2021 року.
  • У Сумській клінічній лікарні №5 20 жовтня 2021 року проводили обшуки.

suspilne.media

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *