У Сумській тергромаді стерилізують безпритульних котів і кішок

На зображенні може бути: кролик, кроляча клітка, лікарня та текст

Проєкт «Кішка», головна мета якого – контроль за розмноженням бездомних тварин у громаді й області, стартував наприкінці жовтня 2022 року. Започаткувала та фінансує його міжнародна компанія «Four paws», допомагали в реалізації ТОВ «4 Лапи Україна», Сумський національний аграрний університет /Sumy Agrarian University /СНАУ та КП “Центр догляду за тваринами” м.Суми.

На зображенні може бути: лікарня та текст

Оперує чотирилапих пухнастиків Олеся Кистерна – лікарка ветеринарної медицини, доцентка кафедри терапії, фармакології, клінічної діагностики та хімії СНАУ. Її надійні помічники – студенти-волонтери. Протягом 15 місяців вони мали провести тисячу операцій зі стерилізації чотирилапих. Наразі зробили 1006 таких операцій (762 кішки та 244 коти) й планують у перспективі стерилізувати ще 1000 тварин.

На зображенні може бути: 1 особа, праска та лікарня

Щоби це зробити, небайдужим містянам потрібно записати котика та дочекатися черги. Попередній запис здійснюється з понеділка до суботи за номером: 📞099 715 77 69. Консультація та сама операція відбувається за адресою м. Суми, вул. Г. Кондратьєва, 160, корпус № 3, кімната № 59. Проєкт має завершитися у грудні 2023 року.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *