У влади міста Суми залишилося 11 днів на виконання обіцянок

25 листопада на сайті odindoma.sumy.ua з’явилася новина Сумський мер знову пообіцяв … Дитячий садок почнуть будувати в цьому році в якій ми розповіли про згадане на апаратній нараді у мера питання щодо необхідності будівництва дитячого садка в 12-му мікрорайоні Сум.

Нагадаємо, що за словами начальника управління капітального будівництва Віталія Шилова, будівництво дитячого садка почнеться в цьому році.

Сумчани, ваші проблемні будинки — з 2020 року це вже ваш клопіт [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/sumchani-vashi-problemni-budinki-z-2020-roku-ce-vzhe-vash-klopit/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

При цьому мер сказав:

Цього року, через тиждень-два. Даю доручення на цьому тижні зустрітися з підрядником, опрацювати питання початку фінансування, доповісти мені. Я думаю, як мінімум повинен бути котлован і розпочато будівельні роботи по фундаменту. Буде котлован, запросити журналістів і сказати: тут буде дитсадок, а поруч школа. І крапка.

Котловану поки що немає і відповідно журналістам показувати нема чого.

До кінця року залишилося 11 днів … Ось і подивимось, чи встигнуть почати роботи в цьому році або чергова обіцянка залишиться на словах та забудеться. Хоча ні, не забудеться. Жителі 12-го мікрорайону будуть нагадувати…

 

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *