Влада в Сумах забила болт на проблему та на сумчан, які підписали петицію

Навесні минулого року сумчани підняли важливу тему про необхідність ремонту опори моста по вул.Заливна в місті Суми. Для тих, хто не в курсі, проблема обговорюється ще з 2016 року, звучать обіцянки, але все залишається тільки на словах. А тим часом, опора руйнується і досить швидко. Як стверджував інженер-мостовик Олександр Шарій:

«При таком состоянии для этой опоры опаснее всего весенний (2020 года)ледоход на реке. Т.е. при любой боковой нагрузке она может потерять устойчивость в любой момент. «Лечится» это просто: усиливается арматурный каркас и делается бетонный бандаж! Но делать это нужно летом, иначе весной может случиться беда»

На щастя, немає морозів…

Сервіс по-сумськи: сумчанка замовила піцу, а доставили … щось [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/publikacii/servis-po-sumski-sumchanka-zamovila-picu-a-dostavili-shhos/” size=”4″]ЧИТАТИ [/su_button]

Рік тому була подана петиція, яка швидко набрала достатню кількість голосів. Департамент інфраструктури у відповіді на петицію позначив терміни проведення робіт- третій квартал 2019 року.

Ну писати відповіді чиновники в Сумах вміють, а ось виконувати обіцяне – ні.

Була озвучена навіть сума в 177 000 гривень, яку так і не знайшли. А ось трохи раніше, вони виділили 200 000 на ремонт ліхтарів на цьому мосту, на лампочки і на металевий пандус. Якщо міст завалиться, кому ті ліхтарі потрібні будуть?

Тому з’явилася повторна петиція, в якій Роман Барило (він же автор першої петиції) в черговий раз звернувся до сумської влади щодо цього моста. Підписи були зібрані і відповідь на петицію повинна була  з’явитися до 1 січня 2020 року.

Сьогодні вже 10 січня. А відповіді немає! Це ж напевно є порушенням!!!

Робіть висновки. Мало того, що міська влада чудово  знає про ситуацію з мостами в місті, що чим далі, тим гірше і відповідно дорожче. І це пощастить, якщо не трапиться біда. Але нічого не робиться. Вони просто забили болт, проігнорувавши автора петиції і тих, хто її підписав, не давши на неї відповідь.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *