Зарічний райсуд Сум викликає свідків для розгляду адмінпротоколів щодо заступниці мера Сум

Сьогодні, 5 листопада, у Зарічному райсуді Сум мали розглянути адмінпротоколи стосовно заступниці мера Сум Альони Дмітрєвскої.

У протоколах про адміністративні правопорушення мова іде про те, що посадова особа Сумської міської ради не повідомила про наявність у неї реального конфлікту інтересів та вчинила дії в умовах такого конфлікту.

У судовому засіданні захисник Дмітрєвскої заявила клопотання про виклик свідків у засідання. За її словами, після ознайомлення з матеріалами справи було виявлено, що у протоколі засідання комісії не зазначено, як і де воно відбувалося, тож просила викликати саме секретаря комісії, яка складала протокол засідання комісії. Це клопотання суд задовольнив.

За словами прокурора, конфлікт інтересів у діях Альони Дмітрєвскої полягає в тому, що вона не могла входити в склад комісії, яка розглядала звернення такого собі Жуплєва, який скаржився на дії самої Дмітрєвскої.

Захисник у свою чергу зазначила, що з протоколу  невідомо, за що голосувала Дмітрєвская.

Для виклику  свідка суд оголосив перерву до 14 листопада.

Нагадаємо: відповідно до інформації НАЗК, Альона Дмітрєвская, виконуючи повноваження голови тимчасової комісії з розгляду звернень Жуплєва А.В., Рак Т.Є., Лебединець Н.М., Лєбєдєвої Н.Д., Пермінова С.І., Рак К.В., Чехановської І.С., не повідомила про наявність у неї реального конфлікту інтересів, що виник при розгляді звернення Жуплєва А.В., у якому заявник, зокрема, скаржився на противоправні дії самої Дмітрєвскої Альони, та в умовах реального конфлікту інтересів взяла участь у підготовці акта перевірки комісії.

Повідомляє сайт sumynews