Завтра гуртожитки в Сумах можуть залишитися без газу

АТ «Сумигаз» попередило мешканців гуртожитків на пр. Курському, 125 і 133, про те, що 19 лютого їм відключать газопостачання через відсутність договорів на розподіл газу. В мерії, куди прийшли мешканці зазначених гуртожитків, начальник Сумського відділення АТ «Сумигаз» Олег Радченко заявив, що керуючі компанії, які обслуговують ці гуртожитки, повинні прийти до них на підприємство і укласти договори на розподіл газу. Однак мешканці наполягали на тому, що для цього немає ніяких законних підстав.

Богдан Здельнік, директор КП «Сумижилкомсервіс», яке обслуговує гуртожитки на пр. Курському, 125 і 133, пояснив, що, згідно з новим законом про ЖКГ, поставка газу – це комунальна послуга, і вона може надаватися виключно на підставі індивідуальних договорів, тобто – прямих договорів з мешканцями. Комунальне ж підприємство в даному випадку не є споживачем природного газу і не може виступати надавачем цієї послуги.

За словами активіста Олексія Пархомчука, який допомагає мешканцям зазначених гуртожитків в цьому питанні, співвласники в законному порядку подали в «Сумигаз» необхідні документи, але не можуть укласти договори: газовики не підписують їх, а й офіційної відмови теж не дають.

Знай наших: Сумські музиканти відзначились на Міжнародному фестивалі [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/znaj-nashih-sumski-muzikanti-vidznachilis-na-mizhnarodnomu-festivali/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

[su_row][su_column size=”1/2″ center=”no” class=””][/su_column] [su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]Департамент інфраструктури міськради направив звернення в НКРЕКП і Мінрегіонбуду з проханням дати роз’яснення з цього питання. А в середу, 19 лютого, в ОДА має відбутися нарада у керівника департаменту ЖКГ Володимира Лугового, на яке запрошені в.о. директора департаменту інфраструктури міста Віктор Павленко, [/su_column][/su_row]заступник мера з ЖКГ Олександр Журба, активіст Олексій Пархомчук, представники НКРЕКП і АТ «Сумигаз».

– У нас була домовленість з «Сумигаз» про те, що ми чекаємо роз’яснень Мінрегіонбуду, а коли отримаємо його, то ще раз зустрінемося і розглянемо це питання, – розповів Олександр Журба. – Але все одно чомусь з’явилися ці оголошення про відключення гуртожитків 19 лютого.

Мер Олександр Лисенко зажадав від газовиків до вирішення питання по суті (як мінімум до наради в ОДА) не відключати газ в гуртожитках.

shans.com.ua

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *