30 серпня росіяни здійснили 25 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумщини

Протягом дня росіяни здійснили 25 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 211 вибухів. Обстрілів зазнали Путивльська, Великописарівська, Юнаківська, Білопільська, Краснопільська, Хотінська, Середино-Будська громади.

Путивльська громада: ворог бив з мінометів (11 вибухів). Унаслідок одного з обстрілів пошкоджено 3 приватні будинки та 2 приватні трактори.

Білопільська громада: здійснено обстріли з міномету (8 вибухів), артилерії (8 вибухів) та обстріли з АГС (35 вибухів). Також був обстріл з гелікоптера некерованими авіаційними ракетами (НАР) (6 вибухів), артилерійський обстріл (5 вибухів).

Краснопільська громада: зафіксовано з БпЛА 1 вибухового пристрою (1 вибух). Також був обстріл БпЛА (типу FPV «камікадзе») (1 вибух), унаслідок чого пошкоджена автомобільна техніки працівників свиноферми. Крім того, ворог бив з артилерії (7 вибухів та мінометів (16 вибухів), гранатометів (АГС) (25 вибухів).

Хотінська громада: росіяни вдарили з артилерії (4 вибухи), мінометів (23 вибухи) та гранатометів (АГС) (5 вибухів).) Також здійснено скидання з БпЛА 2 вибухових пристроїв (2 вибухи) та обстріл БпЛА (типу FPV «камікадзе») (1 вибух).

Юнаківська громада: здійснено артилерійський обстріл (8 вибухів).

Середино-Будська громада: був мінометний обстріл (10 вибухів), унаслідок одного з обстрілів пошкоджені дві адміністративні будівлі.

Великописарівська громада: здійснено гранатометний обстріл (СПГ) (4 вибухи) та гранатометний обстріл (АГС) (18 вибухів) та мінометний обстріл (8 вибухів).

Вночі та вранці росіяни здійснили 5 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 42 вибухи по території Шалигинської громади. Ворог бив з мінометів (6 вибухів) та артилерії (36 вибухів).

Попередньо – без людських втрат та руйнувань цивільної інфраструктури.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *