Допомога дітям у Сумах: “До Світлого Дня – світлі вчинки”

Із наступного тижня в Сумській області починається традиційна благодійна акція “До Світлого Дня – світлі вчинки”. 

Оганізатори благодійної акції канал UA: Суми та Сумська Єпархія УПЦ. Цього року це вже десята подібна акції. Триватиме вона з 2 березня і до Великодня, 19 квітня.

Мета акції – зібрати пожертвування для потреб відділення дитячої онкогематології Сумської дитячої лікарні. Там нині знаходиться близько 50 дітей, які щодня потребують високовартісних препаратів та переливання крові.

Сумським водіям нагадують про однобічний рух у середмісті[su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/korisna-informacija/sumskim-vodijam-nagadujut-pro-odnobichnij-ruh-u-seredmisti/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Порядок проведення такої ініціативи залишається незмінним. Як і в попередні роки, у кожному православному храмі Сумської єпархії Української Православної Церкви протягом Великого Посту будуть встановлені спеціальні скриньки із логотипом благодійної Акції для збору коштів на лікування онкохворих дітей Сумщини.

Кожен, хто бажає, може долучитися до Акції, поклавши свою пожертву в таку скриньку або зробивши благодійний внесок на спеціальний банківський рахунок Акції.

Зауважимо, що ніяких інших способів збору благодійних внесків (волонтери зі скриньками тощо) Акцією не передбачено.

spec-kor

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *