Мера Сум судитимуть за відсутність євродворів… (відео)

Голова фракції Сумської міськради «За України!» Володимир Чепік подав позов до суду на міського голову Олександра Лисенко за протиправну бездіяльність. Більше 5 років залишаються без «євроремонтів» від міської влади двори будинків №№ 3, 5, 7 по провулку Інститутський та будинків №№ 7 і 9 по вул. Троїцькій.

Перший депутатський запит стосовно цих дворів Володимир Чепік направив міському голові ще у 2015 році. На всі звернення мешканців і депутата кілька років надходили лише відписки мера та його команди чиновників із «Батьківщини». Мовляв: «Чекайте, все буде, але у наступному році».

Мешканці Шостки зловили ймовірного шкуродера (фото) [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/region/meshkanci-shostki-zlovili-jmovirnogo-shkurodera-foto/” size=”4″]ЧИТАТИ [/su_button]

Чекали і продовжували звертатися до міської влади протягом 2015-го, 2016-го, 2017-го, 2018-го, 2019….. Зараз 2020 рік. За п’ять років чиновники на чолі з Лисенко навіть не спромоглися визначити вартість робіт та виготовити проектну документацію.

 

Володимир Чепік подав до суду на Олександра Лисенка за невиконані обіцянки

Голова фракції Сумської міськради «За України!» Володимир Чепік подав позов до суду на міського голову Олександра Лисенко за протиправну бездіяльність. Більше 5 років залишаються без «євроремонтів» від міської влади двори будинків №№ 3, 5, 7 по провулку Інститутський та будинків №№ 7 і 9 по вул. Троїцькій. Перший депутатський запит стосовно цих дворів Володимир Чепік направив міському голові ще у 2015 році. На всі звернення мешканців і депутата кілька років надходили лише відписки мера та його команди чиновників із «Батьківщини». Мовляв: «Чекайте, все буде, але у наступному році». Чекали і продовжували звертатися до міської влади протягом 2015-го, 2016-го, 2017-го, 2018-го, 2019….. Зараз 2020 рік. За п’ять років чиновники на чолі з Лисенко навіть не спромоглися визначити вартість робіт та виготовити проектну документацію.

Опубліковано За Україну Понеділок, 13 січня 2020 р.

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *