На Сумщині повідомили про підозру прихильниці країни-агресора

На зображенні може бути: 1 особа та текст

Слідчі Охтирського районного відділу поліції спільно з співробітниками Державної прикордонної служби України під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили про підозру мешканці одного із селищ Охтирського району, яка виправдовувала збройну агресію росії проти України.

У ході досудового розслідування було встановлено, що 47- річна жінка на початку лютого 2024 року спілкуючись з односельчанином, у присутності свідків, висловлювала твердження про те, що Україна сама обстрілює свої території. Жінка зазначала, що це не війна, а внутрішній конфлікт між собою.

За вказаним фактом слідчими було розпочато кримінальне провадження та призначено тематико-текстуальну експертизу мовлення, відповідно до висновку якої у висловлюваннях зловмисниці міститься інформація щодо виправдовування, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, представлення збройної агресії Російської Федерації проти України як внутрішнього громадянського конфлікту.

На даний час зловмисниці вже повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *