На Сумщині за недбалість судитимуть заступника командира військової частини

Заступника командира військової частини з Сумщини обвинувачують у недбалому ставленні до служби, що спричинило державі збитків на майже 860 тис. грн, йому інкримінують ч. 4 ст. 425 КК України.
Про це повідомили у Державному бюро розслідувань.

Працівники ДБР завершили досудове розслідування стосовно заступника командира однієї з військових частин з Сумської області. Через його бездіяльність військовослужбовці, яких притягували до дисциплінарної відповідальності, продовжували отримувати надбавки та премії, зазначили у повідомленні.

За своїми посадовими обов’язками офіцер мав проводити звірки з військовою службою правопорядку та подавати командиру списки військовослужбовців, які вчинили адміністративні правопорушення й мають бути позбавлені грошових премій та додаткових грошових винагород. За даними правоохоронців, він впродовж 6 місяців не помічав 13 порушників, які продовжували незаконно отримувати доплати. Через такі дії загальна сума збитків завданих державі склала майже 860 тис. гривень. У межах досудового розслідування вже відшкодовано майже 300 тис. гривень незаконно виплачених коштів.

Наразі обвинувальний акт скеровано до суду. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *