На Сумщині вкоротив собі життя ветеран АТО

Як розповів слідчий Білопільського відділення поліції Віталій Чухліб, загиблий хлопець був учасником АТО, років два тому звільнився зі служби. Проживав в одній із багатоповерхівок Білопілля разом зі своєю співмешканкою, дитиною та своєю матір’ю, яка переїхала до них кілька місяців тому.

Чоловік був мисливцем та мав зареєстровану зброю, за допомогою якої і наклав на себе руки 8 березня, повідомляє bilopillia.city.

На Сумщині вбивство: затриманому вже оголосили підозру [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/region/na-sumshhini-vbivstvo-zatrimanomu-vzhe-ogolosili-pidozru/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Про те, що сталося, поліцію повідомила мати загиблого. Як з’ясували правоохоронці, напередодні його співмешканка разом із дитиною залишилася у своєї матері. Він повернувся додому та ліг спати. Вранці, коли його мати прокинулася, виявила свого сина на балконі мертвим. Вона навіть не чула звуку пострілу, бо він заздалегідь закрив за собою балконні двері.

Що стало причиною такому вчинку: чи якісь особисті непорозуміння, чи відсутність роботи, чи ще щось – з’ясувати це навряд чи вдасться…

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *