Розтрата 1,1 млн грн під час ремонту шкільного стадіону на Сумщині – судитимуть посадовицю селищної ради

Нет описания фото.

Ювенальними прокурорами Великописарівського відділу Охтирської окружної прокуратури затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно начальника відділу освіти, молоді та спорту однієї з селищних рад Охтирського району, яка також є депутатом селищної ради, за фактом розтрати майже 1,1 млн грн бюджетних коштів шляхом службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

Слідством встановлено, що у жовтні 2021 року між зазначеним відділом та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір щодо капітального ремонту стадіону з влаштуванням штучного покриття в одній із загальноосвітніх шкіл Охтирського району. Після завершення робіт директор товариства умисно вніс у офіційні документи неправдиві відомості щодо закупівлі матеріалів та обсягів виконаних будівельних робіт.

Достовірно знаючи, що капітальний ремонт з влаштуванням штучного покриття стадіону відповідно до умов договору не виконано, начальник відділу завірила власним підписом та печаткою акти виконаних робіт, на підставі яких товариству безпідставно перераховано кошти.

Відповідно до висновку експертів, не виконавши умов договору, директор товариства незаконно привласнив бюджетні кошти в сумі 1 млн 140 тис. грн.

До цього вже притягнуто до відповідальності директора товариства, яке виконувало роботи, та інженера з технічного нагляду, який затвердив акти виконаних робіт.

Досудове розслідування завершено слідчими Охтирського районного відділу поліції Головного управління Нацполіції в Сумській області у взаємодії з Управлінням Служби безпеки України в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури.
Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *