Ще два жителя Сумської області “подарували” шахраям 24 000 гривень

Наближається Новий рік. Сайти в інтернеті навперебій пропонують знижки на різні товари, що привертає до себе увагу покупців. ПАМ’ЯТАЙТЕ! В інтернеті багато сайтів-шахраїв, тому купуйте на перевірених ресурсах в інтернеті, навіть якщо там буде трохи дорожче, інакше опинитеся в числі тих, хто попався на вудку шахраїв.

Відділ комунікації поліції Сумської області повідомляє:

Одразу двоє жителів Конотопщини стали жертвами  аферистів – при цьому вони втратили на двох близько 24 з половиною тисяч гривень.

Два аналогічні повідомлення про купівлю через Інтернет неіснуючого товару надійшли до чергової частини Конотопського відділу поліції з різницею у 2 години від 44-х та 62-річного мешканців районного центру. Перший потерпілий розповів правоохоронцям, що на одному із популярних сайтів він знайшов вигідну пропозицію про продаж будівельних матеріалів та перерахував на вказану в оголошенні банківську картку повну їх вартість – 17 тисяч гривень. Після цього телефон «продавця» традиційно виявився вимкненим.

Заступник мера Сум про пожежну сигналізацію в школах: та не будемо ми нічого робити… [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/news/zastupnik-mera-sum-pro-pozhezhnu-signalizaciju-v-shkolah-ta-ne-budemo-mi-nichogo-robiti/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Схожу історію повідомив поліцейським і другий заявник. Щоправда, він на тому ж таки сайті «купував» м’які та кухонні меблі. Попередньо обговоривши телефоном із «продавцем» деталі майбутньої угоди та з’ясувавши, що вказаний товар нібито знаходиться у м. Суми, чоловік перерахував передоплату у сумі 7500 грн. Та приїхавши за вказаною адресою в обласному центрі він виявив, що там живуть інші люди і жодних оголошень про продаж меблів вони не давали.

«За обома фактами конотопські слідчі вже відкрили кримінальні провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України («Шахрайство»), – говорить Олег Переход, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Конотопського відділу поліції. – та проводять першочергові розшукові і слідчі дії для встановлення осіб зловмисників та місць їх перебування».

Правоохоронці ж знову закликають громадян бути пильними, обачними і не піддаватися спокусі занадто вигідних пропозицій.

 

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *