Суд призначив дату розгляду справи ексмера Сум Олександра Лисенка

26 червня у Сумському окружному адміністративному суді відбулось підготовче засідання по справі  Олександра Лисенка  до Сумської міської ради, Виконавчого комітету Сумської міської ради про скасування рішення, поновлення на посаді та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

За результатами розгляду справи суд задовольнив клопотання позивача про колегіальний розгляд справи, закрив підготовче засідання та призначив справу до судового розгляду на 10 вересня 2024 року на 11:00, повідомили в установі.

Нагадаємо, 2 жовтня СБУ повідомила, що на корупції викрили міського голову м. Суми Олександра Лисенка та директора Департаменту інфраструктури міста. Обох затримали на гарячому під час отримання частини хабаря.

Зазначалось, що зазначені посадовці “обклали даниною” місцеву компанію, яка займалася вивезенням сміття. Фігуранти вимагали з підприємців понад 2 млн грн. У разі відмови платити – погрожували штучними перешкодами у веденні бізнесу.

3 жовтня меру Сум та його спільнику повідомили про підозру за за ч. 4 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

31 січня депутати Сумської міськради проголосували за висловлення недовіри та дострокове припинення повноважень міського голови Олександра Лисенка.

Тепер Олександр Лисенко просить суд поновити його на посаді та виплатити середній заробіток за час вимушеного прогулу.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *