“Тікали до погреба по битому склу”. Армія рф скинула авіабомбу поруч з будинком багатодітної родини на Сумщині

"Тікали до погреба по битому склу". Армія рф скинула авіабомбу поруч з будинком багатодітної родини на Сумщині, фото-1

Родина Сапутіних, у якої нині п’ятеро дітей, мешкає разом з батьками після ударів авіабомбами по селу Соснівка 30 березня. Сім’я шукає житло, аби поїхати подалі від вибухів. За словами багатодітної матері Наталії, після атаки рф вціліли, проте всю ніч просиділи у підвалі. Як оговтуються — розповіли Суспільному.

П’ятеро дітей та їх батьки були у своєму будинку, коли поряд із ними пролунав вибух. Сталось це близько 23:00 30 березня, розповідає старший син родини Максим. У момент вибуху він працював за комп’ютером.

“Все було нормально, сидів за комп’ютером, почув “прильот” і мене відкинуло до наступної стінки. Потім посипались вікна, ми вибігли на вулицю і сховались у погребі”, — згадує хлопець.

У родині Сапутіних семеро дітей, розповідає мати Наталія. Дві старші доньки нині мешкають окремо у Глухові. Найменшій доньці — 7 років. Після вибуху тікали з дітьми до погреба по битому склу, згадує жінка.

“Скло було по всьому коридору, всюди. Ми вхопили лише куртки, бо думали, що будуть ще вибухи, а воно вже нічого не було. Так переночували, а на другий день — 31 березня зібрались хлопці. Громада дала брезент, плівку. Пилорама у нас тут є, пиляли дощечки, ті що на вікна”, — каже Наталія Сапутіна.

"Тікали до погреба по битому склу". Армія рф скинула авіабомбу поруч з будинком багатодітної родини на Сумщині, фото-2

Наталія Сапутіна. Суспільне Суми

За інформацією оперативного командування “Північ” російські військові вдарили по Соснівці двома керованими авіабомбами. Брат Наталії Олександр згадує, коли почув сильний вибух з сусідньої вулиці, то відразу ж попрямував на допомогу.

"Тікали до погреба по битому склу". Армія рф скинула авіабомбу поруч з будинком багатодітної родини на Сумщині, фото-3

Соснівка, Сумська область, 1 квітня, 2024 р. Суспільне Суми

“Я бистренько на машину і поїхав же до них, біля хати вони мене вже чекали. Другий раз поїхав забрав Наташу, Володю по-моєму, я не дивився кого забираю, сіли і швиденько сюди, щоб хоч переночувати. Приютив їх, вже двоє суток вони у мене живуть, а там бояться. Тому що там часто вибухи”, — пояснює Олександр Добролеженко.

"Тікали до погреба по битому склу". Армія рф скинула авіабомбу поруч з будинком багатодітної родини на Сумщині, фото-4

Квіти, що вціліли. Суспільне Суми

За його словами, хоч будинок і можна відновити, але краще родині виїхати з небезпечної зони, адже цю частину села російські військові періодично обстрілюють з артилерії, туди неодноразово скидали й вибухівку з дронів. Тож нині шукають пропозиції, де б могли прийняти багатодітну родину.

"Тікали до погреба по битому склу". Армія рф скинула авіабомбу поруч з будинком багатодітної родини на Сумщині, фото-5

Соснівка, Сумська область, 1 квітня, 2024 р. Суспільне Суми

“Нереально там знаходитися та проживати, а для того, щоб виїхати хоча б у Глухів їм потрібна трикімнатна квартира. У нас заробітна плата мінімалка, все піде на те, щоб платити за квартиру, а за щось же жити треба”, — каже Олександр.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *