12 громад Сумщини отримають автомобілі від програми “U-LEAD з Європою”

12 громад Сумщини отримають вантажні автомобілі від німецької програми “U-LEAD з Європою”. 

Про це йдеться на сайті обласної військової адміністрації.

Надання транспортних засобів громадам Сумської області – це перша частина допомоги, яка здійснюється в рамках ініціативи «Зміцнення стійкості на місцях. Підтримка екстрених ремонтів у громадах. Про це повідомила Марина ЛОБОВА, керівниця Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Сумській області:

«Ми раді, що громади з Сумщини отримають цю допомогу від U-LEAD. Охтирська та Тростянецька громади вже поділилися інформацією про нові вантажні автомобілі. Щодо інших громад, які ми не називаємо враховуючи безпекові питання, — вони також отримають транспортні засоби для забезпечення їх життєдіяльності у цей складний час», – зазначила Марина Лобова.

Про отримання першої частини допомоги на своїй офіційній сторінці у Facebook вже повідомила Охтирська міська рада. У повідомленні зазначено, що днями в Охтирку доставили вантажний автомобіль Citroen: «Така допомога від міжнародних партнерів є дуже вагомою для нашої громади та її жителів. Надалі будемо визначати з нашими європейськими колегами напрямки для розвитку подальшої співпраці», – цитують у публікації міського голову Охтирки Павла КУЗЬМЕНКА.

Авто доставлено й до Тростянця. Про це йдеться у повідомленні Тростянецької міської ради на офіційній сторінці у Facebook. Цитують у повідомленні й голову громади Юрія БОВУ:

«Новий автомобіль буде використовуватися для потреб комунальників, адже він вмісткий, тому ідеально підійде для підвезення робітників та спецобладнання на виконання виробничих завдань. Після окупації наше КП «Тростянецьке ЖЕУ залишилося без жодної одиниці транспорту». Можливо, авто буде передане саме цьому підприємству. Рішення щодо розподілу цього транспортного засобу прийматиме виконавчий комітет».

Також міський голова Тростянця від імені усіх жителів громади подякував Програмі «U-LEAD з Європою» за ефективне партнерство, небайдужість та «дружнє плече» у скрутну хвилину.

Допомога здійснюється в рамках Проєкту міжнародної технічної допомоги «Підтримка реформи децентралізації в Україні / Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку (UDU/U-LEAD з Європою: фаза II), що фінансується Європейським Союзом та Урядом Федеративної Республіки Німеччина через Федеральне Міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), який реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ в Україні.

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *