Бойова лікарка-анестезіолог із Сум отримала орден Святого Пантелеймона

Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. Миколи Пирогова повідомив про те, що Марина Білінська за позивним «Морзянка», лікарка-анестезіолог міської лікарні Сум, отримала відзнаку за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона».

У травні 2015 року Марина за власним бажанням у складі Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. М. Пирогова розпочала свій шлях цивільного лікаря-добровольця у зону проведення АТО, далі була ООС. На початок повномасштабного вторгнення Марина мала понад шість ротацій у зону бойових дій, де за роки війни врятувала сотні людських життів! Лікарка і нині продовжує боротися за життя наших захисників та захисниць на східному фронті!

Єдина цьогорічна номінація під час війни з вручення ордена Св. Пантелеймона – «За самовіддане служіння українському народові, мужність і стійкість у боротьбі за здоровʼя українців, за свободу й незалежність у війні з російським агресором». Категорія «Цивільна медицина та військова медицина».

Будучи цивільною лікаркою, Марина у складі реанімаційної бригади ПДМШ нарівні з військовими колегами в погонах працює на фронті, кожного разу перемагаючи смерть і зберігаючи здоров’я воїнів.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *