Дитячий будинок сімейного типу опиниться на вулиці?

Дитячий будинок сімейного типу опиниться на вулиці?

У непростій ситуації опинилася сім’я Ольги Листунової, яка на даний час мешкає в с.Косівщина. У неї з чоловіком двоє своїх дітей і ще чотири прийомних. Двоє з інвалідністю та ще одина дитина з інтелектуальними порушеннями.

До Косівщини вони жили в с.Северинівка, але будинок там невеликий і в ньому проживає донька Ольги зі своєю сім’єю. Тому в  2019 році з бюджету були виділені кошти (2,9 млн.грн)і дитячому будинку сімейного типу (ДБСТ)купили окремий будинок в Косівщині. За словами Ольги, зовні будинок виглядав красиво (2 поверхи з мансардою).

У будинку колишніми господарями був зроблений косметичний ремонт. 23 березня Ользі вручили документи на будинок, а 27 вона з дітьми і чоловіком туди переїхала. Але, через місяць, з однієї зі стін відвалилася смуга шпалер і … за нею ховалася тріщина.

Згодом тріщини стало видно по всій стіні всередині і зовні дому. Також виявилось, що крім тріщини у несучій стіні, ще й фундамент прийшов в непридатність.

ЧИТАТИ ТАКОЖ У ЛИПОВОДОЛИНСЬКОМУ РАЙОНІ ПОГРАБУВАЛИ ХРАМ| ЗЛОЧИНЦЯ РОЗШУКУЮТЬ

Спецілісти ПАТ Сумбуд обстежили будинок і прийшли до висновку, що він знаходиться в аварійному стані (4 ступінь аварійності) і ЖИТИ НАМ НЕ МОЖНА. Служба у справах дітей, за словами Ольги, поставила ультиматум, або шукайте інше житло або повертайтеся за старим місцем проживання. Але, як уже було сказано, там живе інша сім’я і жітлова площа, згідно всіх норм, не дозволяє розмістити там ще 8 осіб. Вже у понеділок 11 листопада сім’ю можуть виселити з будинку. Існує ймовірність того, що прийомні діти знову повернуться в інтернати.

Сподіваємось, що керівництво області та району звернуть увагу на ситуацію і допоможуть ДБСТ знайти новий будинок, щоб діти вдруге не втратили батьків.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *