Мати двох військових продала на аукціоні вишитий портрет Залужного, аби допомогти ЗСУ

Охтирчанка Світлана Соломка, у якої обидва сини в лавах ЗСУ, вишила портрет Головнокомандувача. Це тільки початок історії!

На аукціоні, який проводить Геннадій Порохня, портрет був проданий за 6 тисяч гривень.

За частину коштів, виручених за продаж вишитого портрета Валерія Залужного, пані Світлана, автор роботи, купила 5 пар бурок і ліки. Інша частина грошей піде на потреби 117 бригади,154 батальйону.

Раніше вишита охтирчанкою картина зібрала кошти на авто, безпілотник.

БФ «Світле майбутнє Охтирки» теж взяв участь в аукціоні, але програв. Та сталась добра різдвяна історія. Далі цитата зі сторінки фонду:

“Шановні друзі!!! Хочемо поділитися з вами черговою неймовірною історією про ще одну картину. Учора Gennadiy Porokhnya проводив аукціон, Лотом на якому була картина-портрет Валерія Федоровича Залужного. Наша команда не змогла залишитися байдужою і ми прийняли рішення, що сума ставки має бути не більше 5600грн як і минулого разу. Проте цього разу картину ми не отримали, але головне, що автор роботи Светлана Соломка у якої обидва сини стали на захист України, за виручені кошти зможе допомогти хлопцям. Але сталося щось неймовірне. З нами зв’язався переможець аукціону Сергій Коритник і запропонував передати Фонду цю картину, щоб спробувати допомогти хлопцям ще більше. Що з того вийде – побачимо!!! Отже, сьогодні картина була передана Фонду!

Будемо працювати з вірою у СВІТЛЕ МАЙБУТНЄ!!! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!”

На верхньому фото Геннадій Порохня, Світлана Соломка та Світлана Юшкевич ( БФ «Світле майбутнє Охтирки»)

okhtyrka.net

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *