На Сумщині евакуювали жителів 19 населених пунктів

На Сумщині повністю евакуювали жителів 19 населених пунктів, які перебувають під військовим управлінням.

Про це повідомив у ефірі телемарафону “Єдині новини” голова Сумської ОВА Володимир Артюх.

“На сьогодні ми евакуювали з прикордоння 3726 людей і близько 700 дітей. Цей процес продовжується. 19 населених пунктів повністю вільні від цивільного населення і прийняті під військове управління, регулюються військовим командуванням. На порядку денному – виконання рішення уряду щодо введення спеціального прикордонного режиму в 5-кілометровій зоні вздовж кордону України, що забороняє вільне пересування, перебування”, – сказав він.

Артюх зазначив, що внаслідок російських обстрілів на Сумщині від початку грудня були знищені десятки енергетичних об’єктів.

“На жаль, ми констатуємо, що близько 2800 абонентів станом на сьогодні відключені від загальної системи енергопостачання, також відключені більше як 120 абонентів газопостачання. Проводяться заходи щодо відновлення. Але в цілому вони – в 5-кілометровій зоні, де ворог застосовує зброю. На жаль, під час відновлення бригадами, силами обленерго, газових компаній ми мали втрати, тому обережно до цього ставимось. Але постраждалим громадам допомагаємо генераторами, робимо все, що можемо”, – додав начальник ОВА.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *