На Сумщині судитимуть двох російських агентів, які передавали фсб місця знаходження складів боєприпасів та бойові позиції зсу

Возможно, это изображение 3 человека и текст

Сумською обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно двох чоловіків, які за попередньою змовою надавали представникам країни-агресора допомогу в проведенні підривної діяльності проти України в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111, ч. 2 ст. 28/ч. 2 ст. 111 КК України).

За даними слідства, співробітник фсб рф залучив до конфіденційного співробітництва 32-річного переселенця, який з початку війни проживав на Сумщині. Саме за вказівкою російського куратора у листопаді 2022 року обвинувачений був мобілізований до лав Збройних Сил України на період воєнного стану.

Возможно, это изображение 3 человека и текст

Проходячи службу в роті забезпечення на посаді водія, чоловік систематично відвідував місця дислокації українських військових, зокрема й на сході України, відтак за допомогою месенджера пересилав співробітнику фсб рф гугл-координати місць розташування військовослужбовців Збройних Сил України та складів з боєприпасами. Більш того, після передислокації на територію Донецької області, щоб уникнути викриття, зібрані дані агент пересилав своєму 46-річному товаришу, який передавав їх куратору з фсб.

За результатом спецоперації обох ворожих агентів правоохоронці затримали 30 січня 2023 року.

Досудове розслідування завершено  слідчими за матеріалами Контррозвідки Управління Служби безпеки України в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *