На Сумщині прикордонника оштрафували за сон під час чергування

Середино-Будський районний суд притягнув до відповідальності чоловіка і присудив йому дві тисячі чотириста шістдесят п`ять гривень штрафу   

Судом встановлено, що 23.08.2021 о 01:40 год. офіцером внутрішньої та власної безпеки був виявлений уродженець м. Дружба штаб-сержант відділу прикордонної служби “Середина Буда”, який в умовах особливого періоду під час несення служби з охорони державного кордону в прикордонному наряді «Чатовий» від місця тривалого несення служби «Мобільний» в районі інформаційно-попереджувальної таблички №2070 порушив правила несення прикордонної служби. 

А саме – нездійснення охорони об`єкту, спостереження за навколишньою місцевістю, обходу території, відволікання від несення служби (сну) та залишення без нагляду зброї, що дало змогу стороннім особам безперешкодно непомітними потрапити на територію.

Читати також: У Сумах поліклініка може залишитись без тепла

Цим він порушив вимоги ст.11, 16 Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України, абз. 4, 14 пп.11 п.2 розділу ІІ, абз. 3, 4 пп.8 п.5 розділу ІІ «Інструкції про службу прикордонних нарядів державної прикордонної служби України», пише Ямпіль.інфо.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *