На Сумщині призначили нового керівника Головного управління Національної поліції області

Возможно, это изображение 11 человек и люди стоят

Начальник Департаменту кадрового забезпечення Національної поліції України Сергій Кобець представив особовому складу тимчасово виконуючого обов’язки начальника Головного управління Національної поліції в Сумській області. Ним став полковник поліції Токар Петро Танасійович.

У заході, окрім правоохоронців, взяли участь представники місцевої влади, органів прокуратури, Служби безпеки України та Збройних Сил України.

Возможно, это изображение 1 человек

Сергій Кобець, від імені керівництва Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України, подякував колишньому керівнику Сергію Чижу за службу, налагоджену ефективну роботу підрозділів області та побажав успіхів у нових напрямках роботи. Після чого привітав із призначенням нового очільника поліції Сумщини та запросив його до слова.

В свою чергу Петро Токар запевнив, що він докладе максимум зусиль задля підтримання в області стабільної обстановки та безпекового середовища для населення. Окрім цього, акцентував увагу на впровадженні новітніх методів роботи у найближчий час, адже поліція є невід’ємною складовою сил оборони і захисту нашої держави.

Возможно, это изображение 7 человек

До привітань нового очільника поліції долучився т.в.о. голови Сумської обласної військової адміністрації Тарас Савченко: «Військова адміністрація є надійним партнером правоохоронців. Ми намагаємося максимально взаємодіяти з усіма силовими структурами у цей важкий час. Впевнений, що так буде і надалі. Спільними зусиллями з кожним днем наближаємо спільну перемогу. Слава Україні!».

Присутні гості та особовий склад привітали новопризначеного керівника та побажали успіхів, наснаги та нових звершень у роботі.

Відомо, що Петро Токар має чималий досвід роботи у правоохоронних органах та на керівних посадах у інших областях. До призначення обіймав посаду начальника Святошинського управління поліції м. Києва.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *