Начальник Сумської ОВА покатався по лижній трасі

Начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх оглянув трасу та відвідав тренування біатлоністів, які проводяться на базі в районі СНАУ.

У цей день на трасі працювали тренери зі спортсменами, котрі є членами збірної команди України з лижних гонок та біатлону серед осіб з інвалідністю.

Тут також займаються наші біатлоністки-олімпійці Віта та Валя Семеренко. А навчально-тренувальну роботу проводять тренери школи вищої спортивної майстерності.

Очільник Сумщини поспілкувався з тренерами та їх вихованцями, поспостерігав за ходом тренувань, а також зустрівся із представниками біатлонної спільноти області.

Саме їх силами було створено дану трасу для здійснення тренувань спортсменів із зимових видів спорту (за домовленістю власників приватних земельних ділянок). Її довжина складає 2 км. У наявності є необхідне обладнання для ефективного проведення змагань біатлоністів.

 

Окрім того, ентузіасти біатлону мають ряд інших актуальних питань стосовно юридичного оформлення траси, подальшого її використання та покращення матеріально-технічної бази. Ці проблеми і було обговорено з Володимиром Артюхом та накреслено шляхи їх вирішення.

Очільник області відзначив потужні традиції та олімпійські досягнення Сумщини у зимових видах спорту. Згідно зі щорічним рейтингом, який підводить Міністерство молоді та спорту, із зимових олімпійських видів спорту, зокрема з біатлону та лижних гонок, регіон займає лідируючі позиції. У 2021 році – 2 місце, у 2022 – 1 місце.

Тож, за його словами, створення належної бази для проведення тренувань спортсменів має бути серед пріоритетів роботи влади та спортивної спільноти області.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *