Передавав відомості з баз даних державних органів – у Сумах повідомлено про підозру співробітнику поліції

На зображенні може бути: 2 людини, люди навчаються та текст

За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури повідомлено про підозру старшому оперуповноваженому в особливо важливих справах одного з підрозділів Головного управління Національної поліції в Сумській області за фактом несанкціонованого копіювання та витоку конфіденційної інформації (ч. 2 та ч. 3 ст. 362 КК України).

За даними слідства, правоохоронець, маючи право доступу до баз даних державних органів, на замовлення клієнтів копіював відомості. При цьому його цікавили не лише персональні дані громадян, а й відомості про осіб, які перетнули державний кордон України, виїхали або в’їхали на тимчасово окуповану територію. Сформовані за допомогою автоматизованих систем файли правоохоронець передавав замовникам.

На зображенні може бути: текст «сумська አውኝ обласна прокуратура такое делаете? конечно 18:12 какая цена? 18:13 граница за 5 лет 320$ -200$ уточню актуальную цену 18:13 это после оплаты вообще в каком формате будет информация? 18:15 граница файл или скрины 18:16 ищу пример 18:17 понял, хорошо, тогда скажите цену по и закажу 18:18 ещё вопрос? как оплатить? 18:18 ищу пример хорошо»

На даний час вирішується питання щодо відсторонення старшого оперуповноваженого, який має звання майор поліції, від займаної посади та обрання йому запобіжного заходу.

Злочинну діяльність підозрюваного викрито та припинено кіберфахівцями УСБУ в Сумській області у взаємодії зі слідчими четвертого слідчого відділу (з дислокацією у м. Сумах) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, та співробітниками внутрішньої безпеки Нацполіції під процесуальним керівництвом прокуратури.

На зображенні може бути: телефон та текст «እው不 обласна прокуратура 16:35 ....t4G все OK, как раз обрабатываю 16:22 непрочитанные сообщения 16:26 гp.xlsx 10,0 KB XLSX 16:29 осталась 16:30 сообщение»

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *