Сумчанин захистив дівчину від насильника і став обвинуваченим (відео)

У Сумах п’яний чоловік намагався зґвалтувати жінку, однак, їй на допомогу кинувся інший перехожий. Він вдарив нападника кулаком в голову, той впав та отримав черепно-мозкову травму від удару об дорогу. Згодом ґвалтівник помер у лікарні.

Місцева прокуратура звинуватила чоловіка у вбивстві з необережності та навіть в грабежі. Роменський міськрайонний суд Сумської області вирішив, що чоловік повинен був і міг передбачити, що єдиний удар в голову призведе до смерті ґвалтівника, а тому визнав чоловіка винним у вбивстві з необережності, та засудив до 4,5 років. До того ж, зобов’язав виплатити 10 тисяч матеріальної та ще 1 мільйон моральної шкоди на користь сім’ї нападника.

На Сумщині педофілу обрали запобіжний захід[su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/region/na-sumshchyni-pedofilu-obraly-zapobizhnyy-zakhid/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Пізніше Апеляційний суд звільнив сум’яни від покарання у зв’язку із закінченням строку давності, проте матеріальну й моральну шкоду все ж зобов’язав відшкодувати. Але засуджений подав касацію до Верховного Суду. Він вважає, що судді першої та апеляційної інстанції не врахували всіх обставин справи. Чоловік стверджував, що діяв у стані необхідної оборони.

24tv.ua

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *