Сумщина долучилася до загальнонаціональної хвилини мовчання

У День захисників і захисниць України очільник області Володимир АРТЮХ разом з керівництвом обласної, міської ради, народними депутатами, військовими, представниками поліції, ДСНС та громадськості вшанували пам’ять загиблих захисників України у боротьбі з росією. Такі заходи за ініціативи Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО сьогодні рівно о 9.00 проходили по всій Україні.

Суми. 9.00. На мить в центрі міста запанувала тиша. Вулиці завмерли, пішоходи, водії та пасажири автівок поглянули на екрани, на яких транслювалися портрети загиблих захисників України. Було оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання.

Сьогодні 1 жовтня у День захисників та захисниць України все місто зупинилося на на хвилину, аби мовчанням вшанувати подвиги наших співвітчизників – тисяч синів, братів, татусів, тисяч сестер, матусь та доньок, тих, хто віддав життя заради нашої свободи.

Ми зупинилися на знак подяки тим, хто продовжує боронити нашу державу, наше право бути українцями, право вільно жити на власній Богом даній землі – під українським небом і українським прапором.

Хай стишаться ваші дороги, хай ніколи не стихає стукіт і полум’я наших сердець, котрі понад усе прагнуть звільнити нашу землю від окупанта.

Наша шана усім, хто віддав життя захищаючи нашу державу, усім, хто загинув, відстоюючи нашу волю та нашу незалежність – в окопах і в тилу, на землі й у небі.

Слава Україні! Слава її героям!

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *