Сумщина отримала реанімобілі для прикордонних підрозділів екстреної медичної допомоги

Цей автотранспорт виконуватиме свої завдання у найвіддаленіших куточках Сумщини, адже машини здебільшого розподілено до прикордонних підрозділів Центру. Реанімобілі оснащені найсучаснішим медичним обладнанням, що значно покращить якість надання меддопомоги мешканцям громад, які сьогодні перебувають під постійними ворожими обстрілами, і підсилить можливості лікарів екстреної служби у боротьбі за здоров’я і життя людей.

Загалом, з початку повномасштабної війни коштом державного бюджету та від різних благодійних організацій і волонтерів Сумщина отримала 62 санітарні автомобілі: 47 – торік і 15 – у цьому році.

За словами заступниці голови Сумської обласної військової адміністрації Олени Бойко, це дозволило майже на сто відсотків оновити автопарк медзакладів області сучасними автомобілями.

На сайті Сумської облради зазначають, що ключі від машин вручили водіям пунктів постійного базування екстреної (швидкої) медичної допомоги у селі Синівка Липоводолинської підстанції, селі Береза Глухівської підстанції, Ямпільської, Глухівської та Першої підстанції екстреної (швидкої) медичної допомоги, а також Роменської, Шосткинської та Центральної станції.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *