Сумська швидка допомога отримала національну премію

Національною премією «Вибір Країни-2020» у трьох номінаціях відзначено Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги  та медицини катастроф

За підсумками роботи у 2020 році Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф став переможцем відразу в кількох номінаціях цього конкурсу:

«Головна нагорода і експертний висновок» (відзнака Центру за плідну діяльність); «Золоті руки» (іменна нагорода для першої особи, яка привела колектив до перемоги, – директора Центру Анатолія АЛЕКСАНДРЕНКА; «Професіонал року» – іменна нагорода для кращих співробітників компанії за підсумками року, заохочення і подяка для незамінних працівників за вклад у загальну справу.

Такими високими нагородами відзначено заступника директора Центру з медичної роботи Максима НОВІКОВА та завідувача навчально-тренувального відділу Світлану БЕРЕЗОВСЬКУ.

Читати також: У Раді зареєстрували законопроект Кабміну про заборону старих маршруток

Довідково. Національна премія «Вибір Країни» щороку визначає кращі компанії країни шляхом об’єктивного аналізу статистичних та маркетингових даних. Аналітична комісія рейтингу підводить підсумки у більш ніж 150 категоріях діяльності на національному та регіональному рівні.

Технологія оцінки підприємств містить аналіз даних Держкомстату, замовлення вибірки по КВЕД, щоквартальне маркетингове дослідження по 49 відкритих джерелах. Переможець відбирається завдяки FinScore і MarketScore – скоринговий індекс фінансової стійкості компанії, розрахований аналітичним відділом «Вибір Країни» на підставі основних фінансових індикаторів.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *