У межах масштабного обміну з полону звільнили глухівчанина Антона Коломійця

У межах масштабного обміну з полону звільнили глухівчанина Антона Коломійця

3 січня відбувся наймасштабніший обмін полоненими. Додому повернулися 230 захисників і захисниць. Серед них є глухівчанин Антон Коломієць. Він був у неволі з квітня 2022 року.

Хто повідомляє: мати Антона Алла в коментарі Глухів.City.

У чому суть

У списках звільнених із полону, який волонтери поширюють у соцмережах, опублікували ім’я Антона Васильовича Коломійця. Датою народження вказано 21 січня 1998 року. За інформацією у списку, молодший сержант державної прикордонної служби служив у Маріуполі Донецької області. Він зустрів повномасштабне вторгнення в Маріуполі. Потрапив у полон в квітні 2022 року, коли за місто точилися тяжкі бої і наші військові стримували навалу росіян.

Читати також: Із російського полону повернуто 230 військових і цивільних українців

Мама військового Алла підтвердила, що її сина нарешті звільнили з полону. Він зателефонував рідним як тільки зміг.

Пані Алла говорить, що коли в групах почали анонсувати інформацію про обмін, то вони всією родиною чекали добрих новин. Щоразу, коли міняли бранців, вони вірили, що серед них буде Антон.

Майже два роки його чекали вдома рідні, друзі, кохана дівчина. Весь цей час мати не чула голос сина. Були лише періодичні листи, які передавав Червоний Хрест.

Зараз Антон перебуває в госпіталі під наглядом медиків. Йому потрібен час, щоби відновитися та відчути себе вільним.

Віримо, що згодом всі наші захисники повернуться додому.

Досі в полоні

Із першого дня повномасштабної війни росія утримує в полоні прикордоннників пропускного пункту «Бачівськ». Вони заступили на службу 23 лютого і мали помінятися наступного дня о 9 ранку. Натомість, опинилися в російському полоні, коли країна-агресор напала на нашу державу. Процес повернення наших земляків триває і досі. Нині семеро прикордонників зі зміни ще в неволі.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *