У Сумах продавці виливають помиї в зливову каналізацію (фото,відео)

Про те, що сумські продавці з ринку по вул.Леваневського щодня виливають помиї в зливову каналізацію, яка знаходиться на проїжджій частині поруч із зупинкою, писали вже не один раз.

Писали, перевіряли, штрафували і що? Нічого не змінилося! Штрафували, щоправда, дуже давно. І навіть після того, як на ринку, нарешті, з’явилася своя каналізація, продавці все одно несуть помиї на дорогу.

Носять відрами і ллють рідину, яка витекла з риби та м’яса, воду з хімією після прибирання тощо.

І їм все одно, що на зупинці стоять люди і дивляться на все це. Хоча людям на зупинці теж все одно. Швидше за все, сумчани не бачать в цьому явищі нічого поганого..

Минулого тижня проходив там і побачив, як продавець вилила помиї. Пішов за нею, запитав, чи не штрафували її ще за це? Сказала, що ні і обіцяла, що більше не буде.

https://www.facebook.com/OdinDoma.ua/videos/463560877698173/

Це ви інспектору відділу благоустрою Сумської міськради розповідайте. Вони вам РОКАМИ вірять, тому й не ходять перевіряти ринок.

На Сумщині собака вкусила дитину. Власника тварини оштрафували на 51 гривню [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/publikacii/na-sumshhini-sobaka-vkusila-ditinu-vlasnika-tvarini-oshtrafuvali-na-51-grivnju/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Але ці продавці далеко не єдині, хто так чинить. У центрі міста працівники ось цього магазину, який на фото, досить часто зливають воду з хімією в зливову каналізацію або в яр до річки. Загалом, ставлення деяких городян до міста і екології, як до помийної ями.

Звертався я в екоінспекцію Сумської області, адже вода потім потряпляе куди? В сумські річки. Отримав відповідь, проблема дійсно є, але зливова каналізація не в їх компетенції. Це до інспекції благоустрою… в яку, на жаль, звертатись марно.

Ось так ми і живемо

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *