У Сумській обласній службі зайнятості новий директор

7 вересня з робочим візитом до Сумського обласного центру зайнятості завітали голова правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття Наталія Землянська та заступник директора Державного центру зайнятості Денис Олійник.

Під час зустрічі з колективом Сумського обласного центру зайнятості було представлено нового директора Сумської обласної служби зайнятості Леоніда Чепульського, який до цього очолював низку підприємницьких структур.

Посадовці відвідали Сумську філію Сумського обласного центру зайнятості, державний навчальний заклад “Сумський центр професійно-технічної освіти Державного центру зайнятості” та навчальне відділення Державного навчального закладу “Сумський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості” в с. Хоружівка Роменського району.

Денис Олійник висловив впевненість, що служба зайнятості Сумщини, маючи добрий кадровий потенціал та кращі традиції, і в майбутньому займатиме лідируючі позиції в активному відновленні ринку праці Сумщини.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *