Відповідь чиновника Сумської міськради на новину про смерть дитини

Вчора ми опублікували новину про смерть неповнолітньої дівчинки в Сумах. Нагадаємо, що інформація про це була озвучена на одному з українських каналів.

Сьогодні з’явилася реакція представників місцевої влади. Зокрема керівник відділу охорони здоров’я Сумської міськради Олена Чумаченко повідомила, що випадок не пов’язаний з коронавірусом. Але мова про нього в новини і не йшла. До того ж, як можна бути впевненим в чомусь, якщо пацієнтка не проходила тест?


З нами вже зв’язалися друзі сім’ї дівчинки, вони розповіли подробиці про те, що відбувалося, коли вона перебувала в дитячій лікарні. А саме, коли знадобилося обладнання для вентиляції легенів, а його навіть не відразу знайшли. Загалом, до з’ясування обставин не хотілося б поки що розповідати всі деталі. Інформацію необхідно ретельно перевірити.

В.о. начальника відділу охорони здоров’я в Сумах не володіє ситуацією? (відео)[su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/publikacii/v-o-nachalnika-viddilu-ohoroni-zdorov-ja-v-sumah-ne-volodiie-situaciieju-video/”]ЧИТАТИ[/su_button]

Зверніть увагу на фото з текстом. Вони тільки вчора відправили біоматеріали. Дитина померла не вчора … І перебувала в лікарні дівчинка не один день.

Нагадаємо, що Олена Чумаченко на апаратній нараді в понеділок повідомила, що в Сумах є тест-системи. Як виявилося, ця інформація з вуст чиновника не відповідала дійсності. Тести привезуть тільки завтра. Принаймні, всі на це розраховують …

Рідним, друзям і близьким дівчинки ми висловлюємо щирі співчуття…

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *