Військкоми відправляють на фронт хлопця без кисті? (+ відповідь ТЦК та СП)

Про це пише видання ФОКУС

Інваліда по зору з дитинства, який мешкає в Шостці, можуть визнати придатним для служби в ЗСУ. Співробітники ТЦК кажуть, що його довідки нічого не значать, а громадські працівники говорять про несправедливість через відсутність зв’язків і грошей у хлопця.

Військкоми в Сумській області хочуть відправити на фронт хлопця без кисті та травмою ока. Про це написав у Facebook громадський активіст, блогер Павло Поламарчук.

Мобілізованого звати Олександр Денисенко, він проживає в Шостці. Поламарчук пише, що хлопець — інвалід по зору з дитинства і є всі документи про інвалідність 2-ї групи, які в перший же візит відправили в ТЦК.

Згідно із законодавством, Денисенку мали б надати відстрочку і не забирати в армію.

Медкомісія визнала Денисенка обмежено придатним

“Сумський обласний ТЦК за повним беззаконням не взяв до уваги документи про інвалідність. Тиском і введенням в оману Олександра відправили на ВЛК”, — пояснив громадський працівник.

Медкомісія зрештою визнала Денисенка обмежено придатним, а військкоми йому сказали, що не дивитимуться на довідки, оскільки “зараз нічого не значать”. Поламарчук показав дійсні документи, що засвідчують наявність інвалідності в мобілізованого.

“Підеш в армію і в тебе буде легка робота… Друзі, це пекло”, — відреагував блогер на те, що трапилося.

Поламарчук підкреслює, що розголос і публічність на сьогодні є єдиними способами захисту від свавілля. Блогер додав, що в Шостці живуть тисячі “блатних синочків із двома кистями та очима, але вони “заброньовані”, “непридатні” та “інваліди”.

“Тому що 5-7 тисяч доларів або зв’язки кумів і сватів вирішують. А реальний стан здоров’я — ні”, — написав блогер.

Джерело focus.ua

ВІДПОВІДЬ ТЦК та СП

“Дана інформація неправдива та викривлена ворогом для підриву мобілізації та іміджу територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
За поданими списками сільської громади, для звірки обліку військовозобов’язаних де значився Олександр Денисенко було викликано всіх осіб для збірки військово облікових документів
Оскільки Олександр вчасно не оновлював дані в ТЦК та СП в нас відсутні дані про те, що він є інвалідом з дитинства.
Звісно, в місцевому ТЦК та СП у нього виявили не актуальний військово обліковий документ ( довідка замість військового квітка), який на разі потребує оновлення, та згідно порядку оформлення облікових документів відправили на ВЛК для оформлення всіх потрібних документів про зняття з обліку та видачі нового актуального бланку військового квітка. Документи про інвалідність другої групи також будуть долучені для ВЛК .

Відповідно до висновку Олександр не може бути мобілізованим до лав ЗСУ, тому інформація, яка шириться мережею інтернет є недостовірною, а ті хто її поширюють роблять це свідомо з метою дискредитації ТЦКтаСП.” –  йдеться на сторінці Сумського обласного ТЦК та СП у Феусбуці

 

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *