З 9 серпня на полігон у Великому Бобрику не можна буде вивозити несортоване сміття із Сум

Комунальне підприємство “Сумижилкомсервіс” з 9 серпня припинить прийом змішаних відходів на полігоні у Великому Бобрику. Про це повідомив 2 серпня під час наради в Сумській міськраді директор КП “Сумижилкомсервіс” Андрій Шкарін.

З 1 січня 2018 року забороняється захоронення неперероблених необроблених побутових відходів, розповів Шкарін.

“Водночас побутові відходи, що доставляються суб’єктами господарської діяльності на полігон, є змішаними з іншими видами відходів. Таким чином, підприємство зобов’язане не приймати на захоронення такі відходи”, – сказав він.

Сортувати сміття мають два перевізники, сказав директор департаменту інфраструктури Сум Олександр Журба. “Щоб це не вивозилось, скажімо так, в одному кузові в машині. Висипали, і на тому все закінчилось. Сама суть була в тому, щоб перевізники (перш за все ті, що надають послугу) вони сортували відходи”, – сказав Журба.

Читати також: Опасный курорт: В Кирилловке сумчанка провалилась в открытый люк и едва осталась жива

Одна з фірм, що надає послуги з вивезення сміття в Сумах – ТОВ “Сервісресурс”. Заступниця директора з економічних питань підприємства Ірина Набока сказала, що про припинення прийому несортованого сміття було оголошено тільки 2 серпня. “Наголос йде, наскільки мені відомо, на ті компанії, котрі завозили й завозять сміття несортоване на полігон. На цей час це стосуватися тарифу для населення не буде”, – сказала вона.

Що думають про перспективу заборони приймання несортованих відходів на підприємстві “А-Муссон” – на сьогодні дізнатись не вдалось. Кореспонденту там не відчинили двері.

Що це буде означати для Сум поки невідомо, адже у підприємств, які вивозять сміття, немає ліній для сортування відходів.

suspilne

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *